Adana Asansörlü Taşımacılık

Doğan nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olmaktadır. Misyon ve vizyonlarımız çerçevesinde ilerleyen, teknolojiyi bir adım önde hisseden firma olarak müşterilerimize deneyim ve güveni bir arada buluşturmaya devam ediyoruz. Elamanlarımızın her biri Adana asansörlü taşımacılık alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

Asansörlü Doğan nakliyat şirketinin  eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacılığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Adana Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır. Adana Evden Eve Nakliyat Firmaları ile iletişime geçmek için bizden destek alabilirsiniz.

Asansörlü taşımacılık ile neler taşınır ? İnşaat işi ile uğraşan firmalar, klima montajı, reklâm tabela sektörü, kat kalorifercileri, mobilyacılar ve camcılar için asansörlü taşımacılık bir altın nimet gibidir. Bu tür işlerde her zaman kolaylık sağlamaktadır. Umut asansörlü nakliyat ihtiyaçlarınızda bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz…

Adana asansörlü taşımacılık

Adana Asansörlü Taşıma Şirketleri Ve Fiyatları

Adana ili ülkemizin en önemli illerinden bir tanesidir. Bu yüzden asansörlü Adana evden eve nakliyat sektörü bölgede oldukça büyük bir pazar oluşturmaktadır. Özellikle son yıllarda evden eve nakliyat sektörünün hızlı büyümesinde oldukça büyük katkısı olan asansörlü nakliyat hizmeti Adana ili ve ilçeleri için oldukça gerekli bir hizmettir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık inşat firmaları dört beş katlı binalar yerine yirmi katlı otuz katlı hatta daha fazla katlı binalar inşa etmektedir. Böyle yüksek katlı binalar olunca insan gücü ile eşya taşıma hizmeti vermek oldukça yorucu ve çok fazla zaman kaybına yol açmaktadır. Bu yüzden Adana asansörlü nakliyat hizmeti bölgede oldukça gereklidir. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde hem daha hızlı hem de daha güvenilir eşya taşıma hizmeti alabilirsiniz.

Her Bölgeye  Asansörlü Nakliyat Hizmeti Sunmaktayız

Adana ilinin sınırları içerisinde yirmi beş tane ilçe bulunmaktadır. Doğan Nakliyat firması olarak en kalabalık nüfusa sahip olan Seyhan  ilçesinden en az nüfusa sahip olan Sarıçam ilçesine kadar bütün ilçelerde siz değerli müşterilerimize profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. Firmamızın prensibi olarak hiçbir ilçeyi ayırt etmeden Adana’nın bütün ilçelerine profesyonel asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Asansörlü Nakliyat Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler

Adana asansörlü nakliyat hizmetimiz tüm ilçe ve semtlerde profesyonel olarak yapılmaktadır. Dilediğiniz ilçe ve semt için Adana asansörlü taşımacılık talebinde bulunabilirsiniz.

İmamoğlu Asansörlü Taşımacılık

Adana İmamoğlu ilçesinde asansörlü taşımacılık hizmeti için bize ulaşın. 21 katlı Modüler asansörümüz ile ev eşyalarınızı yarım günde taşıyoruz.

Feke Asansörlü Taşımacılık

Adana Feke ilçesi evden eve nakliyat işlerinizi yüksek katlar için asansörlü olarak yapıyoruz. Feke asasörlü taşımacılık için bize ulaşın.

Tufanbeyli Asansörlü Taşımacılık

Adana Tufanbeyli asansörlü taşımacılık için haftanın belirli günleri hizmet veriyoruz. Tufanbeyli asansörü nakliyat için bize ulaşın.

Pozantı Asansörlü Taşımacılık

Adana Pozantı ev taşıma işlerinizi asansörlü olarak yapmak için firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Pozantı yolu rampa olduğu için fiyatlar bir miktar yüksek çıkabilir.

Sıkca Sorulan Sorular

Asansörlü taşımacılık bina dışına kurulan bir raylı platform ile eşyalarınızın araçtan eve yada araçtan ev taşınmasını sağlayan bir mobil vinç ile yapılır.
Adana asansörlü taşımacılık fiyatları kat yüksekliğine göre değişir. 1 ve 10. katlar arası fiyatlar ile 10. kat üstü fiyatlar farklıdır. Örnek olarak eski ev 5. kat ve yeni ev 7. kat olsun. Bu asansörlü taşıma bedeli ortalama 1200₺ olarak değer kazanır.
Asansörlü taşımacılık yapılabilmesi için ev yada apartman konumu buna müsait olmalıdır. Örneğin asansörün kullanılacağı cam yada balkonlarda demir şebeke olmamalı var ise çıkarılmalıdır. Asansör kurulacak alanda ağaç ve yüksek gerilim hatları olmamalıdır.
Whatsapp
Teklif Alın