Adana Piyano Taşıma

Adana Piyano nakliyat uzmanlık ve tecrübe gerektiren hizmet türüdür. Piyano eşya nakliyesi konusunda uzman olan eşya taşımacılık şirketimiz gerekli olan doğru taşımacılık ekipmanları ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Piyano eşya taşıma dikkatli ve güvenli bir şekilde yapılmadığı taktirde oldukça zor bir hizmet türüdür. En küçük yaşanabilecek bir aksilikte piyanonun taşınma esnasında zarar görme olasılığı oldukça yüksek neticeleri taşımaktadır. Bir piyanonun ortalama olarak ağırlığı ise 200 kg veya 450 kg arasında olabilmektedir. Dogan Nakliyat firması olarak özel asansörlü taşıma veya forklift sistemlerimiz ile piyano taşımacılığı yapıyor ve adresinize teslimini sağlıyoruz. Bu hizmet özellikle belirtmemiz gerekir ki oldukça hassasiyet gerektiren bir hizmet türüdür ve muhakkak doğru ekipmanların kullanımı doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Adana evden eve nakliyat hizmeti içine piyano taşıma dahil değildir.

adana piyano taşıma

Doğan  Nakliyat olarak yapmış olduğumuz gözlemlere göre diğer taşımacılık firmalarımız bina içersinde eşya taşımacılığı yapmış olduğunu görmekteyiz. Bu da piyanoya oldukça geri dönüşü mümkün olmayan zararların gelmesini kolaylaştırmaktadır. Muhakkak piyanolar bina içinde veya bina asansör sisteminin kullanılmasıyla değil, bina dışına kurulan asansörlü taşımacılık ekipmanlarının kullanımıyla yapılmalıdır.

Piyano taşımacılık işlerinde sektöründe lider konumda olan firmalardan destek almanız gerektiğini belirtmek isteriz. Birçok taşıma firması normal sıradan bir eşyayı taşır gibi piyano nakliyesi yapmaktadır. Piyano taşımacılığını hiçbir zaman tecrübesiz firmalara yaptırılmaması gereken riskli bir iştir. Adana Asansör kiralama hizmetimiz piyano taşıma işinde kullanılmaktadır.

Piyano nakliyesi hizmeti öncesinde piyano olduğundan daha iyi ve daha kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak ambalajı yapılır. Genellikle kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, bant, ip, battaniye vb. malzemeler kullanarak paketleme işlemi yapmaktayız. Personellerimiz tarafından iyi düzeyde paketlenen eşyalar özel askı sistemleriyle emniyetli bir şekilde taşınmaya hazır hale getirilir.

Doğan  Nakliyat olarak 1995 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin piyano taşımacılığı alanında bir çok bireysel ve kurumsal firmaların eşyasını taşımış, yeteri seviyede tecrübesi bulunan, özel taşıma araçlarıyla sizlere sorunsuz nakliye hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir nakliyat şirketidir.

Whatsapp
Teklif Alın