Adana Ev Taşıma

Sektörün en eski firmaları arasında yer alan Doğan nakliyat, taşıma, lojistik ve depolama gibi alanlarda hizmet vermektedir. Türkiye’nin 81 iline düzenlenen ev taşıma servisleri sayesinde tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde adreslere ulaştırılmaktadır. özellikle evden eve nakliye ofis taşımacılığı gibi hizmetler, sadece alanında uzman olan personeller ile gerçekleştirilmektedir. Dolasıyla da en ufak bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Doğan nakliyat firması Yüreğir ve Seyhan ilçelerinde  bulunan tüm semtler içinde araç desteği sağlamaktadır. Ayrıca tamamen ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz hizmeti sayesinde de fiyat noktasında müşterilerin en doğru bilgiye ulaşması hedeflenmektedir. Firma, taşıma, paketleme, montaj ve söküm gibi uygulamaları bilimsel yöntemler ile gerçekleştirmektedir.

Adana ev taşıma  firması, taşıma işlemlerinin gerektirmiş olduğu hassasiyete ve tecrübeye sahiptir. özelliklede sevkiyat sırasında yanlış yapılan uygulamalar nedeniyle pek çok eşya zarar görmekte ve bir daha kullanılamaz bir hale gelmektedir. Firma ise, bu gibi problemlerin yaşanmaması için üst düzey bir ambalajlama desteği sunmaktadır. Mutfak eşyaları, mobilyalar, koltuk takımları ve masalar özenle paketlenmektedir. Paketlerin içerisine yerleştirilen strafor gibi destek malzemeleri sayesinde de yüklerin en ufak bir darbeye maruz kalması engellenmektedir. Doğan nakliyat firması yükleme işlemlerini de eşyaların fiziksel özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Dolasıyla fa aracın hareketi sırasında da taşıma güvenliği maksimum bir düzeyde sağlanmaktadır.

Adana Evden Eve Nakliyat Hizmetleri ve Fiyatları

20 yıldır bu sektörde hizmet veren Doğan nakliyat firması, tüm çalışma alanlarında önceliği her zaman müşteri memnuniyetine vermektedir. Taşıma işlemleri en geç 1 gün içerisinde tamamlanarak bireylerin sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine yerleşmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca firma Türkiye’de bulunan tüm il ve ilçeler içinde nakliye hizmeti vermektedir. Taşınacak olan eşyalar ekspertiz ekipleri tarafından sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Doğan nakliyat firması asansörlü taşımacılık noktasında da müşterilerine profesyonel bir destek sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için hemen firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Evden eve nakliyat fiyatları eşya miktarı,gidilen mesafe ve kat yüksekliğine bağlıdır. Şehir içinde kat yüksekliği şehirler arasında yapılan km direk olarak etki eder.Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Adana taşıma Evden Eve Nakliye olarak; şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, ofis taşımacılığı ve askılı İstanbul taşıma taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Paketleme Yapıyoruz

Adana evden eve nakliyat esnasında tüm ev eşyalarınızı baloncuklu naylon ile muntazam şekilde paketliyoruz. Taşınma esnasında eşyalarınızın zarar görmesi imkansızdır.

Mutfak Eşyası Toplama

Mutfak eşyası ve diğer küçük eşyalar için koli aramaktan vazgeçin. Adana Doğan evden eve nakliyat tüm mutfak eşyalarınızı toplama işini profesyonel olarak yapar.

Mobilya ve Beyaz Eşya Montaj

Adana Doğan nakliyat ekiplerinde mutlaka mobilya montaj elemanı bulunur. Ekiplerimiz aynı zamanda beyaz eşya montajlarını da yapar.
Whatsapp
Teklif Alın